Ola Aleksandra Tubielewicz

Cześć, nazywam się
Ola Tubielewicz

W 2015 roku obroniłam swój dyplom na Warszawskiej ASP, tworząc nową oprawę graficzną dla Nowego Testamentu.

Dziś DZIENNIK NOWEGO to niszowe, Warszawskie wydawnictwo, skupiające artystów z całej Polski, chcących wprowadzić chrześcijański design na nowy poziom!

Zapraszam Cię, do zapoznania się z naszymi projektami, do ich używania i dzielenia się nimi z bliskimi Ci osobami!

dziennik nowego 2021

Do tej pory Dzienniki pojawiał się w kościołach, na targach designu, konferencjach chrześcijańskich oraz na wystawach w galeriach sztuki. Były osoby, które dzięki ciekawej oprawie graficznej projektu, sięgnęły po Nowy Testament po raz pierwszy.

Na przestrzeni ostatnich 4 lat słyszeliśmy dziesiątki świadectw jak Nowy Testament zmienia życie kolejnych osób!

Jeśli chciałbyś mieć nasze książki w swoim kościele, na konferencji czy wystawie, napisz do nas lub zadzwoń

2016 – 2021

POZNAJ PROJEKTY

Każdy z Nas lubi otaczać się dobrze zaprojektowanymi, nowoczesnymi przedmiotami codziennego użytku. Dla nas takim przedmiotem jest Nowy Testament.

Wierzymy że dobry design ma znaczenie, że staranna oprawa graficzna dodaje odwagi do dzielenia się ewangelią! Chcemy zaopatrywać kościoły, inspirować młode pokolenie i tworzyć nową kulturę.

Ola Tubielewicz

Ola Tubielewicz – artystka wizualna, autorka projektu Dziennik Nowego. Absolwentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Po nawróceniu w 2012 roku, pracę artystyczną poświęciła poszukiwaniu „żywej wiary”. Jej prace prezentowane były na licznych wystawach, min. w Muzeum Narodowym w Szczecinie, CRP w Orońsku, Instytucie Polskim w Budapeszcie, Galerii Test w Warszawie. Aktualnie prowadzi badania na Akademii Sztuk Pięknych w ramach Środowiskowych Studiów Doktoranckich w Krakowie.

Natalia Rybka

Natalia Rybka – malarka, autorka Nowego Przymierza. W sztuce poszukuje nowych obszarów natury – natury człowieka oraz natury Boga. Jej prace były prezentowane na licznych wystawach, m.in. w Muzeum Sztuki Współczesnej w Warszawie, Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu, Rondzie Sztuki w Katowicach. Absolwentka katowickiej Akademii Sztuk Pięknych.

Sara Kukier

Sara Kukier – projektantka mody, autorka Nowego Przymierza. Współzałożycielka wielowymiarowych projektów takich jak RōBE (modowy) i Steeped (muzyczno-medialny). Jej projekty można było zobaczyć w Top Model, Vogue Polska i Vogue Italia, a także na spotach reklamowych eobuwie. Jej projekty nosili między innymi artyści: Natalia Nykiel, Natalia Przybysz, Żabson, Fukaj i Szczyl. Absolwentka Katedry Mody na Wydziale Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Łukasz Radziszewski

Łukasz Radziszewski – artysta, kurator programowy galerii Komputer. Autor Nowego Przymierza. Interesuje się teorią i percepcją czasu. Jego prace prezentowane były na licznych wystawach, m.in. w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Galerii Arsenał w Białymstoku. Ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Mery Jabłońska

Mery Jabłońska – projektantka, autorka planeru z Ewangelią wg. św. Jana. Absolwentka krakowskiego ASP. Mówi o sobie “digital nomad”, gdyż często podróżuje z laptopem pod ręką po kraju i świecie. Prowadzi studio projektowe ja.mery studio. Miłośniczka kawy, leśnych zapachów, codziennych rozmów i nowych horyzontów.

Tymoteusz Pieszka

Tymoteusz Pieszka – autor filmu do kampanii DZIENNIKA NOWEGO. Jego pasja do kinematografii oraz niesamowity zmysł do uchwycenia obrazu zaowocowały współpracą z rozpoznawalnymi i cenionymi markami w Polsce i na świecie. Szczęśliwy mąż, dumny tata.